Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

Igrzyska młodzieży szkolnej w pływaniu

W drugim dniu zmagań najlepszych pływaków województwa małopolskiego w kategorii: szkoła podstawowa klasy VII-VIII, na myślenickiej pływalni naszą szkołę reprezentowała Marysia ZAJĄC. Płynąc na dystansie 50 m. stylem motylkowym, uzyskała czas: 40,74, co pozwoliło jej na zajęcie wśród 21 zawodniczek dobrego 11. miejsca.
Wszystkim uczniom, reprezentującym naszą szkołę podczas zawodów pływackich, które odbywały się na basenie w Myślenicach w dniach 25-26.03.2024, tj: Joasi PORĘBSKIEJ, Marysi ZAJĄC, Antoniemu WÓJCIKOWI i Filipowi JURKOWI serdecznie gratulujemy i oczywiście życzymy dalszych sukcesów!

Maciej Melzer